جعبه‌سازی و بسته‌بندی

تابلو ال ای دی روان امروزه پیشرفته ترین مدل تابلو های تبلیغاتی را تشکیل می دهند.پیشرفت در این قسمت از دنیای تبلیغات بسیار سریع و چشم گیری می باشد و دلیل آن اجرای کارهای متفاوت در یک تابلو می باشد.البته جدا از متریال مناسب و با کیفیت این بخش بسیار وابسته به طراحی نرم افزاری تابلو می باشد.

تابلو ال ای دی روان از دیود های نوری ای ساخته شده اند که بنا بر مورد استفاده از رنگ های مختلف برای نور دهی استفاده می کندد مدل آرجی بی و فول کالر آن تمام رنگ ها رادر خود جای داده اند.

تابلو های ال ای دی های روان با گذشته زمان نه تنها قدیمی نشدند بلکه روز به روز با پیشرفت تکنولوژی به روز می شوند و به قابلیت های تابلوهای ال ای دی افزوده می شود.

همان طور که میدانید صنعت تبلیغات در دست کشور دوست و عزیز ما چین می باشد.اگر دید منفی خود نسبت به محصولات چینی را کنار بگذاریم تولیدات ماژول های تابلو ال ای دی های روان در کیفیت های مختلف انجام می گیرد.

شما با درنظر گرفتن نوع تابلو روانی که مد نظر دارید میتوانید به راحتی کیفیت مد نظر خود را انتخاب نمایید.قاعدتا هرچه کیفیت ماژول بالا تر باشد قیمت تابلو ال ای ی روان نیز بالاتر خواهد رفت.

جعبه سازی چاپ نفیس
جعبه سازی چاپ نفیس

در گذشته تولیدکنندگان پس از تولید محصول آن را در ظرفی متناسب با ابعاد محصول قرار می‌دادند و به دست مشتری می‌رساندند اما امروزه رساندن محصول به دست مشتریان با چالش‌های بیشتری روبرو است و لذا نمی‌توان از هر ظرفی برای قرار دادن محصول استفاده کرد.

نمای اولیه‌ی هر محصول همان بسته‌بندی آن است که موجب فروش و یا عدم فروش محصول می‌شود. از آن جایی که امروزه برای هر محصولی بازار پر رقابتی وجود دارد، تولیدکنندگان علاوه بر بالابردن کیفیت محصول باید نسبت به طراحی بسته بندی محصول نیز دقت لازم را به خرج دهند.

انجام این امر بر عهده‌ی گروه طراحی گرافیک هر شرکت تولیدی است تا با استفاده از خلاقیت خود بتوانند محصول را به نحوی که موجب جذب مشتری شود در معرض نمایش عموم قرار دهند و این کار تماما با طرح و نوع بسته بندی همراه با برچسب‌های روی آن صورت می‌گیرد.

جعبه سازی چاپ نفیس