تابلو روان LED

تابلو ال ای دی روان امروزه پیشرفته ترین مدل تابلو های تبلیغاتی را تشکیل می دهند.پیشرفت در این قسمت از دنیای تبلیغات بسیار سریع و چشم گیری می باشد و دلیل آن اجرای کارهای متفاوت در یک تابلو می باشد.البته جدا از متریال مناسب و با کیفیت این بخش بسیار وابسته به طراحی نرم افزاری تابلو می باشد.

تابلو ال ای دی روان از دیود های نوری ای ساخته شده اند که بنا بر مورد استفاده از رنگ های مختلف برای نور دهی استفاده می کندد مدل آرجی بی و فول کالر آن تمام رنگ ها رادر خود جای داده اند.

تابلو های ال ای دی های روان با گذشته زمان نه تنها قدیمی نشدند بلکه روز به روز با پیشرفت تکنولوژی به روز می شوند و به قابلیت های تابلوهای ال ای دی افزوده می شود.

همان طور که میدانید صنعت تبلیغات در دست کشور دوست و عزیز ما چین می باشد.اگر دید منفی خود نسبت به محصولات چینی را کنار بگذاریم تولیدات ماژول های تابلو ال ای دی های روان در کیفیت های مختلف انجام می گیرد.

شما با درنظر گرفتن نوع تابلو روانی که مد نظر دارید میتوانید به راحتی کیفیت مد نظر خود را انتخاب نمایید.قاعدتا هرچه کیفیت ماژول بالا تر باشد قیمت تابلو ال ای ی روان نیز بالاتر خواهد رفت.

تابلو ثابت چاپ نفیس
تابلو ثابت چاپ نفیس